הצהרות חיוביות

אז כן, ישנם כמה מחקרים אמפיריים המבוססים על ההשקפה שאנו יכולים לשמור על היושרה שלנו על ידי כך שאנו אומרים לעצמנו (או מאשרים) במה אנו מאמינים באופן פעיל. זה בהחלט עוזר לנו לנסות לתקן את האיזון הזה על ידי הכרה ותשומת לב לעצמנו ולהיבטים החיוביים יותר של חיינו. אבל זכרו, על ידי אמירת הצהרות חיוביות בכל יום, אנחנו יכולים להתאים את הגישה שלנו לפי רצונות היום.

הצהרות חיוביות אפירמציות

זו הסיבה שבקרים חיוביים בהחלט יכולים להיות מאוד יעילים והזדמנות מצוינת לתרגל חזרה עליהם במראה. בינתיים, אנא זכרו שהחיים הם מסע מדהים, מלא בניסים ודברים שמביאים לכם אושר. כאשר אתה מרגיש כועס לעתים קרובות יותר ממה שאתה מרגיש, אנא הקדישו קצת זמן להיזכר בדברים הטובים בחיים, שנראה שאנו שוכחים, אך מביאים לנו כל כך הרבה אנרגיה ורגשות חיוביים.

השתמש בכמה מהטיפים כאן

כדי לעזור לך להתמודד עם כעס ולשלוט טוב יותר ברגשות שלך. קח זמן בכל יום כדי להזכיר לעצמך משהו שאתה אסיר תודה עליו כדי ללמוד כיצד להשתחרר מכעס וליצור רגשות חיוביים יותר. חשוב להזכיר לעצמך את כל הדברים הטובים בחיים שמביאים לנו רגשות חיוביים. את הדברים האלה קל לשכוח כי אנחנו לכודים במערבולת חיי היומיום. קל להתמקד בהיבטים השליליים של החיים ובדברים שגורמים לנו להרגיש שליליים.

כדי להילחם ברגשות הלא כל כך טובים האלה, הרכבנו רשימה בריאה של הצהרות חיוביות לומר לעצמכם ולסמן כך שתמיד תוכלו לחזור ולהזכיר לעצמכם כמה אתם נפלאים.

האושר שלי מבוסס על ההצלחה שלי והברכות שקיבלתי

המחשבות שלי מלאות במחשבות חיוביות, והחיים שלי מלאים בשגשוג. ליישם רעיונות חיוביים. דיבור עצמי שלילי. ראש חיובי. מעולם לא עשיתי זאת בעבר. הוא כולל רעיונות לגבי מחזוריות חיובית, משחקי מילוי ואפילו נשימה נפשית חיובית.

חשוב מאוד לעזור לילדים ולצעירים לאורך זמן לחזק את הקול החיובי הזה עם הרבה תרגול

ילדים וצעירים יכולים להשתמש ברשימת ההצהרות החיוביות על ידי קריאת מילים בשקט או בקול רם, דיון כיצד הם יכולים לעזור ולקבוע אילו ביטויים עובדים בצורה הטובה ביותר.

אתה יכול להשתמש בכל אחת מההצהרות הללו כראות עיניך

או ליצור שילוב ייחודי משלך בהתבסס על הרצונות והצרכים האישיים שלך. אתה יכול להשתמש בהצהרות בכל מצב כאשר אתה רוצה לראות שינויים חיוביים בחייך. הצהרות יכולות להיות אפקטיביות יותר כאשר משלבים אותן עם שיטות אחרות של חשיבה חיובית והצבת יעדים. הצהרות הן הצהרות חיוביות שיכולות לעזור לך לאתגר ולהתגבר על חבלה ומחשבות שליליות.

אם תחזור עליהם לעתים קרובות ותאמין להם

אתה יכול להתחיל לעשות שינויים חיוביים. מחקרים מראים שקל יותר לבצע שינויים חיוביים באמצעות אישור יומיומי. כפי שהוזכר קודם לכן, זה בהחלט עובד על ידי הפיכת מחשבות שליליות (כגון ספק, פחד וחרדה) לרגשות חיוביים יותר.

להלן תשעים וחמש הצהרות חיוביות על ביטחון שיכול לשנות את חייך

בין אם אתם מתמודדים עם דיכאון (בתקווה בתמיכתו של מטפל או פסיכיאטר) או סתם מחפשים להגביר את ההערכה העצמית שלכם, אני מקווה שתמצאו ברשימה זו אמירה המהדהדת אתכם. בפוסט הזה, אני משתף את מה שאתה צריך לדעת על הצהרות וכיצד להשתמש בהן, כמו גם רשימה של הצהרות יומיות כדי לעזור לך לשמור על מצב רוח חיובי בזמנים קשים.

הצהרות הן תזכורות או הצהרות חיוביות שבהן אתה יכול להשתמש

כדי לתגמל ולהניע את עצמך או אחרים. הצהרות חיוביות יכולות להיות דרך מאוד מרעננת להשתמש בדיבור עצמי חיובי שיכול להפוך מסרים עצמיים שליליים ולהניע אותנו. עזור להביס חשיבה שלילית על ידי דיקלום הצהרות חיוביות מדי יום.

הצהרות חיוביות יכולות לעזור לך להיפטר מהמחשבות השליליות הללו המאיימות על הגישה החיובית שלך. כל מחשבה שלילית שעוברת עליך יכולה להתחיל למחוק כל מחשבה חיובית, והצהרות ירגישו יותר כמו משאלת לב מאשר חיובית.
בכדי לקרוא עוד פרטים נוספים על הצהרות חיוביות ווייבי וייבי מומלץ לבדוק ב- vibee.co.il

אז במקום רק לדמיין את השינוי שהיית רוצה לראות, אתה יכול גם לרשום אותו או לומר אותו בקול באמצעות אישור חיובי.

לאחר שקבעתם את המטרות שאתם רוצים להשיג, הצהרות חיוביות יכולות לעזור לכם לשמור על מוטיבציה להשיג אותן. הנקודות הבאות יעזרו לך לכתוב הצהרת אישור המתאימה ביותר לצרכיך.

אם אתה רוצה להיות אופטימי יותר ולחשוב בצורה חיובית יותר

זהה תחילה את התחומים בחייך שאתה בדרך כלל חושב עליהם בצורה שלילית, בין אם זה עבודה, נסיעה לעבודה או מערכות יחסים. אתה יכול להתחיל בקטן על ידי התמקדות בתחום אחד כדי לטפל בו בצורה חיובית יותר. אם עולה לך מחשבה שלילית, העריך אותה בצורה רציונלית והגיב על ידי הצבעה על מה שטוב בך.

אם אתה מגלה שהמחשבות שלך הן לרוב שליליות, נסה למצוא דרך לתת להן קונוטציה חיובית. חשיבה חיובית פירושה פשוט שאתה ניגשים למצוקה בצורה חיובית ופרודוקטיבית יותר. הגדל את ההיבטים השליליים של המצב וסנן את כל החיוביים.

אישור עצמי

הוא לא לנסות לשכנע את עצמך שאתה יפה כשאתה לא יכול להרגיש את זה, אלא לעודד אותך לחשוב בצורה חיובית על דברים חשובים בחיים, כמו משפחה, קריירה או תחביבים. אישור עצמי יעודד אותך לחשוב באופן פעיל על הדברים החשובים בחיים. מחשבות והצהרות חיוביות ומאושרות בכל יום הן דרך טובה לעצב את הלך הרוח הנכון ולהגשים את החלומות שלך.

במאמר זה, נלמד כיצד להשתמש במשפטים חיוביים כדי להביא שינויים חיוביים בקריירה ובחיים שלך. אנשים רבים נשבעים שהם ייצרו שינויים חיוביים בכל דבר, החל מפיננסים וקריירה ועד מערכות יחסים, מירידה במשקל ועד לביטחון עצמי.

הצהרות חיוביות הן ביטויים או אמירות חיוביות המשמשות לאתגר ולחסל מחשבות שליליות או חסרות תועלת שיכולות לעכב אדם. אמירות חיוביות מוגדרות כהצהרות הטוענות שמשהו נכון.

הצהרות אלו משקפות את המושגים לעיל

ותוכלו להשתמש בסיפורים חיוביים אלו כדי לטפח חשיבה אופטימית יותר. אתה יכול גם לדקלם אותם בראש שלך כמו מזמר מנטרות במהלך מדיטציה. אם לעתים קרובות אתה מוצא את עצמך לכוד בדיבור עצמי שלילי, אתה יכול להשתמש בהצהרות חיוביות כדי להתמודד עם הדפוסים הלא מודעים האלה בדרך כלל ולהחליף אותם בנרטיבים מסתגלים יותר. מחקרים קודמים הראו שלהיות חיובי יכול לעזור לנו להפחית את התגובות ההגנתיות והעמידות שלנו מול איומים.

עם זאת

המחקר הזה גם מראה שאם ההערכה העצמית שלך נמוכה, חיוביים בהחלט יגרמו לך להרגיש גרוע יותר, מכיוון שהם יוצרים קונפליקט בין המצב החיובי שאתה רוצה לבין הרגשות השליליים שאתה חווה כרגע. עם זאת, להגברת האנרגיה ולגישה חיובית לאישור תהיה השפעה עצומה על הפרודוקטיביות האישית שלך. הצהרה זו של שיטת IntenSati – אימון באנרגיה גבוהה בשילוב עם אמירה חיובית של אומנויות לחימה, יוגה, ריקוד ואימוני אינטרוולים – מאשרת שאנו יודעים שזה נכון.

מזגן לא מקרר

דילוג לתוכן