מוצרים מהגליל

עשבים כגון טימין, נענע, פטרוזיליה, בזיליקום ורוזמרין נמצאים בשימוש נרחב במטבלים, בשר, מנות דגים וגבינות. בחלקה המזרחי של הגליל, ממולאים גם וואט מתוק (דגים ובשר) וטילאפיה (החיים בכנרת לאורך הירדן ונהרות אחרים באזור) ונגלים ברוזמרין, ממולאים בעלי אורגנו ומעליהם עם פטרוזיליה ומוגש עם דלעת לימון. מוצרי החלב הנצרכים הם כספת (גבינה) שמקורה בהרי הגליל העליון.

חג הפסח (חג הפסח העברי) נחגג בארוחה מסורתית בשם ליל המכילה מצה (מצות) ומזונות אחרים המסמלים היבטים שונים של יציאת מצרים.

סינדיאנה (שמן זית מהגליל)

הוא סבון עשוי שמן זית כתית מעולה, מעורבב עם עשבי תיבול ומינרלים מקומיים. ערכת המתנה מכילה שלושה בקבוקי זכוכית קטנים במילוי שמן זית כתית, זיתים דחוסים מעצי זית קדומים של הגליל, מים מהירדן, הירדן עצמו ואבנים מירושלים.

אלפן מוסמך אורגני וצולה שעועית מכל רחבי העולם. אלבבור מתגוררת בכל רחבי העולם ומזמינה אתכם לחנות המקוונת שלה בה תוכלו למצוא את התבלינים המפורסמים שלה, עשבי המרפא ומוצרים ביולוגיים אחרים.

אלבבור הוא עסק משפחתי שעובר מדור לדור. סינדיאנה גליל הוקמה בשנת 1996 כארגון ללא מטרות רווח לקידום עסקים מתואמים, שלום וסחר הוגן.

ארוחות תוצרת בית, מוכנות בזהירות ומרכיבים באיכות גבוהה, טעימות מזינות, מספקות ומוכנות היטב. בעולם שבו ארוחות הן זירוז והכנה, הגליל רואה בכל ארוחה הזדמנות לחשוב במודע על בריאותנו, רווחתנו והשפעתנו על הסביבה.

הגליל שואף ליצור ארוחות מרגשות המזינות את האורחים שלנו, מעודדות אותם להרחיב את חיכם, לקדם חוויות קולינריות נעימות ולשתף אותם עם אחרים. אנו מקווים לעודד את אורחינו להאט ולהנות מארוחותיהם בחברת אחרים.

בבתים עכשוויים, אמנות הקיר בשחור-לבן מבטיחה להעניק לחדרכם טאץ 'דרמטי ומיקוד חזק. בוודאי תמצאו תענוג גרפי שעונה על הצרכים שלכם. ניתן להשיג במגוון סגנונות, החל ממופשט ועד ארט נובו.

כל הפריטים כפופים לדמי מילוי של 10% ותשלום זה ינוכה מההחזר שלך. עבור כל הפריטים אנא ראה זמינות ומחירים לחנות שבחרת.

פירות טריים נמסרים פעם בשנה למשלוח קרקע וצפויים להימשך פחות משני ימים קלנדריים. לא נחזיר את המשלוח והעיבוד המקורי ששילמת עבורו בהזמנה.

שתיית מיץ רימונים לחוץ נאמרת כמסייעת במאבק במחלות לב וסרטן

ויישומה על העור אמור גם לסייע בשיפור הקווים הדקים, סוג התנאים שנשים וגברים מבקשים למנוע. באזור ישנם מספר רב של מרחצאות תרמיים ומעיינות המציעים מגוון טיפולים מפנקים, החל מעיסויים וקרצוף פנים ועד סאונות וטיפול בבוץ. המים העשירים במינרלים יכולים לשמש למוצרים קוסמטיים מכל הסוגים, החל ממסיכות בוץ וכלה בתכשירי טיפוח לשיער ועור.

עידו מגל

מייסד Lavido Skincare, בירך אותי באתר והכין כוס קפה חזקה בזמן שישבנו במרפסת המשקיפה על גן ההפגנה Lavido Skincare בעמק הגליל. כשביקרתי בגן הופתעתי מהחנות האופנתית שלה ומוצריה הארוזים, אך גם מהנוף הטחוב הכפרי המוקף פרדסים ושדות. מומחי MapInfo של HomeGain זיהו ומיפו יותר מ -200 ערים ו -11,000 גבולות שכונה בודדים.

HomeGain פיתחה כמה חוזים עם חברות מיפוי, עיתונים, חברות נדל"ן אחרות ומנועי חיפוש כדי להפיץ מידע זה. הדרכה בגליל יכולה לעזור אם אתה זקוק לתוכנת DesktopMapping, נתונים מהאינטרנט או יישום מיפוי כמו MapInfo.
על מנת לבדוק פרטים מורחבים על מוצרים מהגליל באפשרותך לבדוק כאן: galilees.co.il

דילוג לתוכן